Reference
provedená práce..

Skupina rodinných domů v Říčanech u Prahy

Skupina rodinných domů v Říčanech u Prahy - pokrytá taškou Bramac (alpská)

více

Ceník práce
aneb kvalita nemusí být drahá...

Ceny jsou specifické pro každý projekt. Každý zákazník totiž volí jiný typ materiálů, rozměry střechy jsou jiné a projekty jsou realizovány po celé České republice. Není tedy snadné určit "univerzální ceník", podle kterého by se mohli všichni řídit. Pro představu ale níže uvádíme orientační ceny z jednoho z našich projektů.

Z čeho se skládá výsledná cena Vaší nové střechy? Mnoho lidí se domnívá, že stačí koupit střešní tašky, dovézt je na místo a naskládat na střechu - zjednodušeně řečeno. Ve své podstatě mají pravdu. Předem je však nutné vše dobře spočítat (aby materiál nechyběl či nezůstával), samozřejmostí je výběr vhodného materiálu - ne vždy je dobré vybírat to nejlevnější a ne vždy znamená to nejdražší "to nejlepší". Základ střechy musí být také bytelný a je tedy potřeba kvalitní tesařské práce. A k čemu by byla nová střecha bez okapů a dalších klempířských prvků? Připočítejte dovoz a řemeslnou práci a získáte hrubou cenu projektu. V případě dalších specifik - střešní okna, zateplení atp. se cena samozřejmě zvyšuje.

Pro nacenění nás prosím kontaktujte telefonicky či emailem, případně lze rovnou domluvit osobní schůzku včetně prohlídky objektu, na kterém má být nainstalována nová střecha / provedena rekonstrukce či lokální oprava střechy.

reference

O firmě

Firma založena v roce 2006. Od té doby jsme realizovali více než 200 projektů. Můžete se přesvědčit sami...

Dodavatelé materiálu

Rychlý kontakt

Jiří Křížek - střechy
Mobil: +420 777 854 444
Web: www.nova-strecha.cz
Email: strechykrizek@seznam.cz